DijiPal

Hemen Arayın

+90 541 838 82 23

E-Posta Gönderin

bilgi@dijipal.com

Whatsapp'dan Yazın

+90 551 637 00 90

Hakkımızda

Dijipal

Daha Profesyonel & Modern İşler İçin Buradayız

İnsanların Nasıl Düşündüklerini Ve Nasıl Davrandıklarını Öğrenmeyi Seviyorum Ve Hem Kullanıcı Hem De İş Sorunlarını Çözen Kullanıcı Odaklı Ürünler Ve Deneyimler Tasarlamak İçin Araştırmalardan Yararlanıyorum. Son Zamanlarda Üzerinde Çalıştığım Bazı Projeleri Kişisel Websitem Üzerinden Görebilirsiniz. Başlıca Odak Noktam Müşteri Veya İşletme Odaklı Bir Web Sitesi Olarak Sağlamaya Devam Ediyor. Web Sitesinin Kullanılabilirliğini Kendi Benzersiz Karakterini Artırabilecek Bir Web Sitesi. Yanıtlama Ve Görsel Çekicilik Gibi Modern Teknikleri Düzenli Olarak Kullanıyorum. Bugünlerde Farklı Projeler Üzerinde Çalışırken; Yaratıcı, Bilişsel, Sanatsal, Teknik Becerilerimi Ve Bunları Elde Ederken Edindiğim Bilgimden De Yararlanmayı Seviyorum. Bunları Uzun Yıllar Boyunca, Web Tasarım, Grafik Tasarım Alanında Ve Özellikle De Birçok Farklı Müşteri İle Çalışmayla İlgili Uzun Tarihim Boyunca Kazandım. İlk “Gerçek” Müşterimi 17 Yaşındayken Aldım.

– Doğucan Güler

Önce Kimliğiniz Markalaşma Doğru Strateji
Marka stiliniz ve kişiliğinizin rehberliğinde, hedef pazarınızın davranışları ve duygularıyla senkronize güzel dijital deneyimler yaratıyoruz.
Markanızı yetiştirmek, geliştirmek ve markanızı neyin harika kıldığını bilgilendirmek için buradayız. Rakipleriniz gibi değil ama daha iyisi.
İşletmenizi İnternet'te büyütmeye ve odaklanmaya hazırsanız, şimdi bilgi ve teklif alarak işletmeniz için adımınızı atın.
simge-dp
Yıllık Tecrübe
2012'den Başlayan Tecrübemizle
Profesyonel, İşlevsel, Modern ve 360 Derece Çözümler Üretiyoruz.
Whatsapp'a Geç
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?