DijiPal

Hemen Arayın

+90 541 838 82 23

E-Posta Gönderin

bilgi@dijipal.com

Whatsapp'dan Yazın

+90 551 637 00 90

Sıkça Sorulanlar

Web sitesi geliştirme için tam maliyeti hesaplamanın mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? Web sitesi geliştirme, müşterinin gereksinimlerine göre tamamen özelleştirilebilir.

Bir web sitesinin esnekliğini ve güvenilirliğini dengelemesi için düzenli bakım şarttır. Uygun bakım, web sitenizin güvenliğini sağlamanıza, yeni ziyaretçiler davet etmenize, trafiği artırmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olur.

Tabii ki, size uygun şekilde yardımcı olabiliriz ve profesyonel web sitesi bakımı İstikrarlı büyümeye ulaşmayı desteklediği için gelişmeye ek olarak, işinizi eğilimli tutar.
Web siteleri tasarımı ve geliştirme süreci sıfırdan başlayıp sonuna kadar yaklaşık 1 ila 4 ay sürer.
Yardımımıza ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz bunu çözebilir ve sitenizi işlevselliği ile geri getirebilir. Dijipal olarak, önce bunun arkasındaki nedenleri ararız ve ardından web sitenizi geri getirmek için en iyi çözümü sağlamak üzere tüm teknik yapılandırmaları kontrol ederiz. Web sitenizin işlevlerinin azalmasını önleyeceğinden, web siteniz için düzenli bakım hizmetleri almanızı da öneririz.

Evet, web sitenizi oluşturulduktan sonra güncellemeye devam edebilirsiniz ve biz de aynısını öneriyoruz. Web sitenizi yeni içerikle güncel tutmazsanız, arama motorlarında çevrimiçi görünürlüğünüzü kaybetme olasılıkları vardır.

Dijipal'de, müşterilerimize içeriklerin arka uçta gelecekte kolaylıkla nasıl düzenlenebileceğine dair belgeler sağlama pratiğine sahibiz. Bu nedenle, web sitenizi sık sık güncel tuttuğunuzdan emin olun ve evet, size bu konuda yardımcı oluyoruz.

Halihazırda mevcut olanı güncellemenin zorluk seviyesi, hangi değişikliklerin gerekli olduğuna bağlıdır. İhtiyaç oldukça karmaşıksa, yerine getirilmesi zaman alabilir ve yalnızca küçük değişiklikler yapılacaksa en erken halledilip teslim edilebilir. Dijipal'de müşterimizle bir görüşme yapacağız ve ardından gereksinimleri anladıktan sonra gerekli adımlarla ilerlemeye başlayacağız.
Normalde web sitenizin Google'da 1. sayfada çıkması minimum 6 ay sürer ve bu tamamen web sitenizde kullanılan anahtar kelimelerin zorluğuna bağlıdır. Günümüzde rakiplerin oldukça yüksek olması ve hemen hemen her işletmenin SEO için optimize edilmiş web siteleri kurmaya istekli olması nedeniyle, oldukça tahmin edilemez.
Evet, meta veri kurulumu, izleme ve analiz kurulumu gibi öğeleri dahil ettiğimiz bir SEO temel kurulum paketi sunuyoruz.

Müşterilerimiz ayrıca SEO hizmetlerini bizden aylık olarak daha fazla optimizasyon için hizmet alabilir. Web sitenize önemli ölçüde daha fazla trafik ve dönüşüm getirdiği için bir web sitesinin SEO'su üzerinde çalışmak önemlidir.

Evet, birçok olası satış elde etme olasılığını artıracak en önemli adımlardan biri olduğu için web sitenizi SEO için optimize ediyoruz.

Elbette, web sitenize alakalı içerik eklemenize yardımcı olabiliriz. Metin yazarlarından oluşan ekibimiz, gereksinimlerinizi ve iş hedeflerinizi anlayarak profesyonel içerik sağlamanıza yardımcı olabilir.

Dijipal'de açılış sayfaları, hizmet sayfaları için içerik sağlıyoruz ve ayrıca işletmeniz için alakalı bloglar yazmayı ve bunu düzenli bir içerik güncellemesiyle sürdürmeyi pratik hale getiriyoruz.

Kulağa harika geliyor. Zaten bir tane varsa ve işinize uygunsa, onunla devam edebiliriz.

Maalesef! Umarım böyle durumlar yaşanmaz. Tamamladığımız geliştirmenin her aşamasında raporlamayı ve geri bildiriminizi almayı sağlıyoruz. Uygulamamız, müşteriyi haftalık olarak tamamlananlar hakkında bir raporla güncellemek ve önerileri doğrultusunda çalışmaya devam etmektir.

Haklısınız. Piyasada web sitesi tasarımı için ücretsiz şablonlar var, ancak gereksinimlerinize göre düzenleme özgürlüğüne sahip olmayabilirsiniz ve ayrıca bir web sitesi için önceden oluşturulmuş bir şablon kullanmak kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmaz. Web sitenizi, biraz yaratıcılık ve profesyonellik katarak ihtiyaçlarınızı karşılayan benzersiz tasarımlarla oluşturabiliriz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?