DijiPal

Hemen Arayın

+90 541 838 82 23

E-Posta Gönderin

bilgi@dijipal.com

Whatsapp'dan Yazın

+90 551 637 00 90

Baskı Çözümleri

Tabela, Kartvizit, Antetli Kağıt ve Tüm Baskı İşleriniz İçin Buradayız

Tasarım en saf haliyle iyi görünmeli, doğru etkiyi yaratmalı ve hedeflerini karşılamalıdır, dolayısıyla biçim ve işlev birlikte çalışmalıdır. Bir görüntünün kağıt üzerinde çoğaltılması da aynı önemi taşır; tutarlı olmalı ve markayı temsil eden görünüm ve hisle aynı olmalıdır.

 

Günümüzün dijital çağında, medya karması içinde basılı edebiyatın önemi küçümsenemez. Ancak zorluk, doğru şekilde basmaktır, bu da kalite, hız ve bütçe açısından ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru baskı türünü seçmek anlamına gelir.

 

Dijital baskı, tüm şekil ve boyutlarda gelir ve ofset litografi ve diğer baskı süreçleri, oldukça fazla deneyim ve bilgi gerektirir. Basılı malzemenizin markanızın standartlarını karşılamasını sağlamak için üretim firmaları ile birlikte çalışacağız.

 

İster yüksek kaliteli bir broşür, yenilikçi ambalaj, isterseniz de dış baskı çözümleri, promosyon ürünleri veya tabela arıyor olun, ekibimiz tasarım sürecinde gereksinimlerinizi ve baskı türündeki faktörleri anlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

 

Yerel bir işletme sahibi olarak, basılı teminatların işletmeniz için yeni müşteriler kazanmada önemli bir rol oynayan geride bırakılan pazarlama malzemelerinden başka bir şey olmadığını bilirsiniz. Broşürler, kartvizitler, el ilanları, kitapçıklar, doğrudan postalar vb. gibi Pazarlama ürünleri, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmada oldukça etkilidir.

 

İçinde yaşadığımız giderek artan dijital dünyaya rağmen, basılı reklamcılık ve pazarlama hala geçerli ve oldukça etkilidir. Yeterli marka mesajı içeren yüksek kaliteli basılı teminatlar, işletmenizin büyümesini ve görünürlüğünü hızlandırmak için harikalar yaratabilir. Ronkot’ta birinci sınıf görünen ve marka kimliğinize uyan teminatların basılması konusunda uzmanız.

Whatsapp'a Geç
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?