DijiPal

Hemen Arayın

+90 541 838 82 23

E-Posta Gönderin

bilgi@dijipal.com

Whatsapp'dan Yazın

+90 551 637 00 90

Sosyal Medya Tasarım & Geliştirme

Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı

Sosyal medya kanalları, günümüzün internet odaklı dünyasında önemli bir haber ve bilgi kaynağı haline geldi. Ama hepsi bu kadar değil. Sosyal medya varlığı, arama sıralamalarında ve dijital pazarlamada da hayati bir faktördür.

 

İstatistikler, sosyal medya kullanıcılarının küresel nüfusunun 2020’de eklenen 346 milyon yeni sosyal medya kullanıcısı ile 4,57 milyara yükseldiğini gösteriyor . Ayrıca Global WebIndex, sosyal medya kullanıcılarının her gün ortalama iki saat 24 dakikayı çoklu ağda geçirdiğini ortaya koyuyor. en az sekiz sosyal medya platformunda ve mesajlaşma uygulamasında .

 

Sosyal medya kullanımı katlanarak artmaya devam ederken, sosyal medyada nasıl pazarlama yapacağınızı bilmek, hedef kitlenize ulaşmada ve marka bilinirliği yaratmada daha önemli hale geliyor. Ancak birçok pazarlamacı, sosyal medya pazarlamasının ne olduğunu ve taleplerini tam olarak anlamadan dijital ve sosyal medya pazarlama alanına giriyor.

 

Doğru sosyal medya kanallarını seçmekten sosyal medya içerik pazarlama stratejinizi geliştirmeye kadar her adım, başarılı bir sosyal medya pazarlama iş kampanyası oluşturmak için çok önemlidir. Sosyal medya aracılığıyla pazarlamaya başlamaya hazır mısınız?

 

Sosyal medya pazarlama şirketimiz, işletmenizi çevrimiçi platformlarda etkili bir şekilde tanıtmak için en iyi uygulamaları bir araya getirdi. Bu hizmetten yararlanmak için şimdi iletişime geçin.

Whatsapp'a Geç
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?