DijiPal

Hemen Arayın

+90 541 838 82 23

E-Posta Gönderin

bilgi@dijipal.com

Whatsapp'dan Yazın

+90 551 637 00 90

Sosyal Medya İçin Etiket Bulmayı Sağlayan 10 Faydalı Site

Hashtag’lerin yükselen refahına tanık olan sosyal medya platformu Instagram’dır. Sosyal medya platformu, herkesin markasını sosyal medyada uygun şekilde pazarlayabileceği her gönderi için tam 30 hashtag kullanma yeteneği sağlar.

Sosyal medya için hashtag kullanmak, hedef kitlenizi artırmak ve her gönderide daha iyi etkileşim oluşturmak için çok önemlidir.

Doğru hashtag’leri bulmak için  hashtag stratejinize dahil etmek üzere şu beş genel en iyi uygulamayı göz önünde bulundurabilirsiniz: her platformun hashtag gereksinimlerine saygı gösterin; ilgili hashtag’leri araştırın; niş ve sektöre özel hashtag’ler kullanın; markalı hashtag’ler oluşturun; hashtaglerinizi kısa tutun.


Sosyal Medya için Hashtag Bulmak İçin En İyi Web Siteleri

Burada, pazarlama kampanyalarınızın her biri için en iyi hashtag’leri almanıza yardımcı olabilecek bazı web siteleri hakkında bilgi edineceksiniz.

SocialBee

Sadece gönderiyi oluşturmanız gerekiyor, gerisini SocialBee halleder! SocialBee’nin akıllı sistemi tarafından sağlanan hashtag koleksiyonları, doğru hashtag’leri kullanarak erişiminizi artırmanıza yardımcı olabilir. İçeriğinize göre çalışır. Birden çok sosyal medya kanalında metaverse hakkında içerik yayınlamayı planladığınızı varsayalım. SocialBee’nin hashtag oluşturucu, içeriğinize göre her sosyal medya platformu için en iyi hashtag’leri sağlar. Ayrıca, basit bir tıklama ile benzer gönderileri uygulamanıza izin veren hashtag koleksiyonları oluşturabilirsiniz.

Hashtagleştir 

Hashtagify, sosyal medya için öne çıkan hashtag araçlarından biridir  Hashtag kullanımı ve araştırma hacmine bağlı olarak seçebileceğiniz çok sayıda planla birlikte gelir. Bu portal aynı zamanda Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki tüm hashtag’lerle ilgili bilgileri ve gerçek zamanlı verileri aramanıza yardımcı olacaktır. Buna trendler, popülerlik, sıralama vb. dahildir.

#HashMe Hashtag Oluşturucu

Bir sonraki gönderinizin erişimini büyük ölçüde artırmak için Instagram için hashtag’ler araştırırken, #HashMe Hashtag Generator  , sosyal medya için en istisnai hashtag buluculardan biridir Bunda, hashtag’leri metin girişleriyle birlikte arayabilir veya resim yükleyebilirsiniz. #HashMe  aboneliği satın alarak trend olan hashtag’ler için görüntüye göre sonsuz aramanın kilidini açabilirsiniz  .

Görüntüleme Amaçları 

Uygulamanın, aranan hashtag’lere bağlı olarak size öneriler gösterebileceği bu son derece işlevsel aracın kullanımıyla en iyi iş hashtag’lerine sahip olun. Listelendikten sonra, bunları kopyalayıp yapıştırabilir ve gönderilerinize ekleyebilirsiniz. Söz verdiği şeyi yapan çok basit bir araç.

 

Hashtag Expert 

 iOS uygulama mağazasında erişilebilen harika bir araç olan bu araçla çok sayıda popüler hashtag’i kopyalayın  . Belirli bir hashtag’i araştırdığınızda, bu uygulama 30 ilişkili hashtag üretecektir. Ancak hashtag’lerin içeriğinizle ilişkilendirildiğinden emin olmanız çok önemlidir. Basit bir kullanıcı arayüzü ile çeşitli kategorilerden hashtag’ler seçebilirsiniz.

Instavast Hashtag Oluşturucu 

Hashtag oluşturma görevleri, en iyi Instagram pazarlama araçlarının kapsamlı bir setini sunduğu için bu araçla çok daha kolay hale geliyor. Ayrıca, Instagram’da yasaklanmış hashtag’leri bulabileceğiniz ücretsiz bir araçla birlikte gelir. Bu, Instagram’da kolayca otomatikleştirebileceğiniz, yorum yapabileceğiniz, takibi bırakabileceğiniz, beğenebileceğiniz, takip edebileceğiniz ve diğer işlemleri yapabileceğiniz anlamına gelir.

All Hashtag 

Tüm hashtag’leriniz hakkında derinlemesine bilgi edinmek ve böylece pazarlama taktiklerinizi doğru noktaya getirmek istediğinizde,  all-hashtag  tam size göre. Bu, bu aracın harika özelliği, yani Hashtag Analytics sayesinde mümkündür.

Ritetag 

Ekmeğinizi ve tereyağınızı sosyal medyadan kazanıyorsanız, o zaman her zaman  en iyi hashtag’leri bulma ihtiyacı hissedersiniz . Mobil ve masaüstünde metinler ve fotoğraflar için anında öneriler sunan Ritetag’dan muazzam yardım alın. Öneriler her zaman gerçek zamanlı etkileşime bağlıdır. Bu uygulama aynı zamanda trend olan hashtag’lere renk kodları da ekleyerek onları takip etmenizi sağlar.

Seekmetrics 

Lookout for random hashtag oluşturucu, bir şeyin nasıl çalıştığını anlamak için yeni başlayan biri olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi istiyor. Gönderiler ve içerik katılımı bağlamında büyük miktarda başarı için güçlü bir temel gereklidir.

Inflact

Bu AI tabanlı Instagram hashtag oluşturucu ile, gönderilerinize ilgili ifadelerle doğru havayı dakikalar içinde dönüştürebilirsiniz. Infact’in sunduğu özellikler arasında; fotoğraflarınızı, anahtar kelimelerinizi ve hatta bağlantılarınızı analiz etmek ve sosyal medyanız için otomatik olarak hashtag’ler oluşturmak. 99 konuya kadar alakalı anahtar kelimeler önerir. Tek yapmanız gereken doğru hashtag’leri bulmak ve etkileşim oranınızı artırmak!


Çözüm

Pek çok şaşırtıcı ve etkili trend  hashtag oluşturucu arasında , sosyal medya için doğru hashtag’i  bulmanın yolu, kendinize birkaç soru sormaktır. Hashtag aracınızdan ne bekliyorsunuz ve hashtag başarısını nasıl ölçebilirsiniz? Bu sorular, istediğiniz amaç için doğru aracı seçmenize yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Whatsapp'a Geç
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?